niedziela, 26 marca 2017

Sklep i słodkości na popołudnie

Zapewne część z Was już zdążyła zauważyć, że na blogu nastąpiła niewielka w rozmiarach, acz znacząca zmiana :) Po prawej stronie, u góry pojawiła się zakładka SKLEP. Jest to kolejny etap rozwoju mojej firmy, dzięki któremu będzie nam łatwiej nawiązywać i utrzymywać ze sobą kontakt. Z Wami - moimi Klientami :) Od jakiegoś czasu możecie zapoznać się z całą ofertą za pośrednictwem strony internetowej www.simplepattern.pl , a od dziś będziecie mogli zostać do niej przekierowani prosto z bloga !
Serdecznie zachęcam Was do korzystania z tej formy kontaktu, gdyż oboje mamy pewność, że wszystkie wiadomości, które wysyłacie na pewno do mnie dotrą. Co niestety nie jest tak oczywiste w przypadku wiadomości FB.

A kulinarnie ?? Niedziela upływa pod znakiem muffinów jaglanych :) pomimo tego, że nie mamy aktualnie żadnych owoców sezonowych, skorzystajcie z mrożonych ! Mają równie dużo smaku i witamin, co te świeże. 
A Wy jakie słodkości dziś serwujecie ???

Przepis na Wasze ulubione muffiny z kaszy jaglanej znajdziecie tu: http://cos-osobistego.blogspot.com/2015/07/muffiny-z-kaszy-jaglanej.html