Nasze organizery w Waszych torbach Louis Vuitton

Najchętniej oglądanymi przez Was zdjęciami, o które prosicie zarówno na Facebooku jak i Instagramie, to właśnie te otrzymane od Klientek. Dlatego też w tym wpisie postanowiłam zaprezentować Wam kilka ostatnio otrzymanych zdjęć oraz opisać Wasze spostrzeżenia na temat organizerów.  


NEVERFULL MM i GM

Rozmiar organizera jest dostosowany do wymiarów torebki, by idealnie ją wypełniał
i podtrzymywał kształt.


Górne zapięcie ma za zadanie ochronić cenną zawartość Waszej torby, gdy odłożycie ją chociażby 
w restauracji czy w innym publicznym miejscu. Macie pewność, że nic nie zniknie z jej środka !Jeśli jesteście posiadaczkami toreb Neverfull z wnętrzem w kolorze Beige lub wersji Damier Azur, organizer doskonale przyda się Wam, by ochronić wnętrze torebki przed zabrudzeniem. Model klasyczny organizera idealnie nadaje się do toreb Neverfull, gdy potrzebujemy i lubimy mieć ściągnięte skórzane paski boczne. Organizer dopasowuje się do torebki.

Wysokość organizera jest dostosowana tak, byście bez żadnego kłopotu mogły korzystać z wewnętrznej kieszeni, która znajduje się w torbie Neverfull.


Organizer z zewnętrzną kieszenią na MacBooka pozwala nam odseparować komputer od innych przedmiotów, bez konieczności używania dodatkowej gąbki ochronnej, możemy w niej również trzymać kosmetyczkę, bądź notes.
SPEEDY 25, 30, 35

Organizer do toreb Speedy ma za zadanie utrzymać kształt torebki oraz bardzo mocno usztywnić jej dno. Dzięki temu torebka nie załamuje się i nie zapada, zachowując jej piękny kuferkowy kształt.Kieszonki różnej wielkości pomagają w zagospodarowaniu przestrzeni, by z łatwością móc znaleźć to, czego akurat potrzebujemy.Z łatwością odnajdziecie wszystko czego potrzebujecie, nawet w takim maleństwie jak Speedy 25.

ZAPRASZAM NA NOWY KANAŁ NA YouTube 💓💓


Zdjęcia są objęte prawami autorskimi, przekazane pracowni za zgodą autorów. 


NIE MOŻNA ICH KOPIOWAĆ ANI WYKORZYSTYWAĆ PONOWNIE.

Komentarze

Popularne posty