Q & A Organizery do torebek Coś Osobistego

Ze względu na coraz większe zainteresowanie moimi organizerami, a wraz z nim pędząca lawina pytań postanowiłam zebrać je wszystkie w jednym miejscu. W poniższym wpisie odpowiadam na wszelkie wasze wątpliwości, które pojawiły się do tej pory, a jeśli nadal nie wyczerpię tematu, będę go systematycznie aktualizować :)


Jeśli posiadam torbę innej marki niż LV, czy istnieje możliwość zamówienia do niej organizera? 

Organizer może zostać uszyty do torby dowolnej marki. Jedynym ograniczeniem jest fakt, by jej zapięcie umożliwiało włożenie organizera do środka. Najczęściej wymagające organizacji torby, to torby typu shopper - jednokomorowe lub takie, które posiadają wątłe dno.
Do uszycia organizera potrzebujemy wymiary zewnętrzne torby, najlepiej z dołączonym poglądowym zdjęciem jej rzeczywistego kształtu. Wtedy mamy pewność, że organizer zostanie do niej idealnie dopasowany.

Czy poza standardowymi rozmiarami organizerów do toreb LV, są dostępne w bardziej nietypowych wymiarach? 

 Tak, organizery są dostępne w innych rozmiarach, dopasowanych indywidualnie do rozmiarów torby. Do uszycia organizera potrzebujemy wymiary zewnętrzne torby, najlepiej z dołączonym poglądowym zdjęciem jej rzeczywistego kształtu. Wtedy mamy pewność, że organizer zostanie do niej idealnie dopasowany.

Zastanawiam się nad kupnem organizera z zagranicznych stron internetowych, czy istnieje możliwość uszycia takiego samego organizera jakie można dostać na stronach innych zagranicznych producentów? 

Każdy producent organizerów posiada swój własny styl i właściwy temu proces produkcji. Nie wspominając już o prawach autorskich do projektu, a samym wkładzie w proces projektowania i doskonalenia prototypu, kopiowanie czyjejś pracy jest kradzieżą. Zatem NIE, nie ma możliwości, by moja pracownia wykonała organizer wg projektu innego producenta.

Czym wyróżnia się organizer Coś Osobistego od innych dostępnych na zagranicznych rynkach?

Organizery Coś Osobistego przede wszystkim wyróżnia fakt, iż w całości wykonane są w Polsce z polskich materiałów. Przy zakupach chroni nas polskie i europejskie prawo, co znacznie ułatwia dokonanie zakupów.

Dotykając kwestii technicznych:
- organizery szyte są z tkanin bawełnianych, bez syntetycznych domieszek,
- posiadają bardzo mocno usztywnione dno, co zapewnia komfort noszenia cięższych rzeczy, bez ryzyka odkształcania się dna torby,
- rozmieszczenie kieszeni oraz ich rodzaj może zostać indywidualnie dopasowane do Państwa potrzeb.

Czy każdy organizer mogę zwrócić, powołując się na Odstąpienie od umowy zawartej na odległość?

Niestety nie. Nie każdy organizer może zostać zwrócony z tytułu prawa do odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Możliwość zwrotu dotyczy jedynie organizerów w ustandaryzowanych rozmiarach, czyli tych o jasno określonym rozmiarze w aukcji lub stronie sklepu. Organizery szyte na indywidualne zamówienie z modyfikacją rozmiarów NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI. Niestety tym bardziej, jeśli podacie Państwo w zamówieniu tylko rozmiar organizera zamiast torby, który później jednak nie pasuje do torby.

Dlatego najpewniej jest podać wymiary i model torby, wtedy my idealnie dopasujemy do niej rozmiar organizera, gwarantując najlepsze dopasowanie :)


Jeśli macie Państwo jakieś inne pytania, proszę o pozostawienie ich w komentarzu pod wpisem lub na stronie Facebookowej. Z przyjemnością wyczerpująco na nie odpowiem.

Osoby zainteresowane zamówieniem organizera odsyłam do strony:  https://www.facebook.com/organizerylv/, gdzie można zapoznać się ze wszystkimi modelami :)


KONTAKT
Asia: 883275481
lub simplepattern24@gmail.com

Popularne posty