Nasze organizery do torebek

W ostatnich sezonach najpopularniejszą damską torbą stała się duża jednokomorowa  torebka, w której możemy zmieścić dosłownie wszystko. I już tutaj zaczynają się schody. Do takiej torby pakujemy oczywiście najpotrzebniejsze rzeczy, a w przypadku konieczności szybkiego odnalezienia jakiegoś przedmiotu okazuje się, że nie jest to takie łatwe :) Dodatkowo nasza torba zaczyna się deformować ze względu na zbyt duże obciążenie.

I tu z pomocą przychodzą organizery. Porządkują wnętrze torby i znacznie ułatwiają nam codzienne życie. Oto kilka powodów, dla których warto wejść w posiadanie takiegoż organizera - marki Coś Osobistego.

Powód 1
Każdy organizer od Coś Osobistego posiada odpowiedni kształt oraz rozmiar, dostosowany indywidualnie do rozmiaru Twojej torby. Rozmieszczenie kieszeni wewnętrznych  zostało tak zoptymalizowane, aby umożliwić ich maksymalną użyteczność. Organizer posiada osobną kieszeń na telefon oraz długopis. Pozostałe kieszenie mogą zostać dostosowane do Twoich potrzeb.
Powód 2
Masz dość deformującego się dna torby pod wpływem ciężaru jej zawartości ? Dla nas to nie kłopot. Dno każdego organizera jest usztywnione za pomocą specjalnej wkładki, która uniemożliwia odkształcanie się dna. Od teraz możesz zabrać ze sobą wszystko czego potrzebujesz. Dodatkowo usztywniane boki pomagają w zachowaniu kształtu boków torby. Dotyczy to często modeli LV Neverfull MM oraz GM.

Powód 3
Organizery Coś Osobistego występują z kilku podstawowych kolorach, które współgrają z oryginalnym wnętrzem torby. Istnieje możliwość zamówienia organizera w dowolnej kolorystyce, często kontrastującej z wnętrzem. Mamy również w swojej ofercie modele posiadające dodatkowe zabezpieczenie w postaci zamka błyskawicznego. W razie konieczności można go zasunąć, zabezpieczając zawartość torby lub pozostawić rozsunięte i zakładki schować po bokach torby.
Powód 4
Kupując polskie produkty, dajesz pracę w Polsce. To tutaj zostaną zainwestowane Twoje pieniądze, a kolejna młoda osoba nie pomyśli o wyjeździe za granicę. Dodatkowo chroni Cię polskie prawo konsumenckie i masz 14 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny :)


Dokładny przegląd dostępnych wzorów organizerów marki Coś Osobistego znajdziecie Państwo na poniższej stronie: http://simplepattern.pl/sklep/organizery/
Jeśli masz jakiekolwiek pytania w temacie naszych organizerów, pisz, dzwoń śmiało :)
Zamówienia można składać drogą mailową: simplepattern24@gmail.com, poprzez stronę na Facebooku lub telefonicznie 883 275 481.

ZAPRASZAMY NA NOWY KANAŁ YouTube:
https://www.youtube.com/watch?v=RUr-Y2_Go-8


Popularne posty