Organizer do Speedy by Coś Osobistego

O dłuższego czasu przymierzałam się do artykułu na temat organizera do Speedy. Nareszcie znajdując odpowiednio dużo czasu, przygotowałam dla Was wpis o korzyściach jakie niesie ze sobą używanie organizera właśnie w modelu Speedy.
Zapraszam do lektury !

Jako, że nieustannie otrzymuję od Was wiadomości z pytaniami o funkcjonalność i zalety z korzystania z  organizera w torebce, poniżej przedstawiłam w punktach najważniejsze z nich. Zdecydowałam się na taką formę, by wpis był dla Was skondensowaną dawką korzyści, bez rozwinięcia treści. Zapewne wkrótce pojawi się rozwiniecie, dla tych bardziej wymagających i dociekliwych czytelników ;)

NAJWAŻNIEJSZĄ KORZYŚCIĄ jest to, że torebka, nie odkształca się i zachowuje swój kształt, dzięki zastosowaniu organizera. Dno nie zapada się pod ciężarem zawartości torby, a ścianki boczne nie składają do środka. 
  1. Oszczędność czasu - już każda rzecz ma swoje miejsce, wiec nie tracisz czasu na szukanie kluczy, czy telefonu w torebce.
  2. Oszczędność kosztów - przedmioty przechowywane w organizerze, nie niszczą się, gdyż nie obijają się wzajemnie o siebie, co jest ważne np. w przypadku telefonu lub innych delikatnych przedmiotów. Organizer zapobiega również zabrudzeniu wnętrza torebki, co daje oszczędność braku konieczności czyszczenia wnętrza.
  3. Łatwość obsługi - organizer nie wymaga szczególnej troski. Jest uszyty z bawełny drelichowej, co zapewnia długą żywotność. Dno usztywnione jest za pomocą wkładki, która zapewnia ładny kształt torby.
  4. Bezpieczeństwo użycia - organizery są bezpieczne w użyciu jak i bezpieczne dla środowiska. Zastosowania naturalnych materiałów zarówno do wykonania samego organizera jak i opakowania nie szkodzi środowisku !
  5. Uniwersalizm - organizer może być stosowany w różnych torebkach. Można go przełożyć do dowolnej torby typu shopper o podobnych rozmiarach.
  6. Szybka dostawa - organizery szyte są w polskiej pracowni, w kolejności składania zamówień. Dostawa odbywa się najszybciej jak to możliwe, zazwyczaj jest to okres 7 dni. Jest to minimalny czas do przygotowania zamówienia z poszanowaniem pracowników i środowiska, gdyż każde zamówienie traktowane jest wyjątkowo <3
  7. Gwarancja - organizery objęte są 2-letnią gwarancją producenta oraz zgodnie z obowiązującym prawem Kupującemu przysługuje również prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość.

Jeśli macie Państwo jakieś pytania dotyczące organizerów, zachęcam do kontaktu: simplepattern24@gmail.com lub w wiadomości prywatnej na Facebooku lub Instagramie.

Zapraszam również na nowy kanał YouTube, gdzie znajdziecie Państwo filmy pokazujące organizery" na żywo" .Organizer możemy zamówić na stronie :

http://simplepattern.pl/sklep/organizery/

Zachęcamy również do obejrzenia filmu. który dokładnie przedstawia organizer dedykowany do torby Louis Vuitton Speedy 25.


Komentarze

Popularne posty