Czy warto być EKO ??Jak z pewnością zdążyliście zauważyć, od nowego roku zmieniła się ustawa związana z torbami foliowymi na zakupy. Od stycznia 2018 roku są one objęte tak zwaną opłatą recyklingową wynoszącą 20 gr. Warto zatem przemyśleć temat stosowania toreb wielokrotnego użytku i zastanowić się nad tym, jakie rzeczywiście daje nam korzyści.
Ja już od dawna korzystam z bawełnianych toreb wielokrotnego użytku, ponieważ one jako jedyne dobrze sprawdzają się przy transporcie przesyłek z zamówieniami. Jednak ostatnim czasem przygotowałam specjalnie dla siebie drelichową torbę na zakupy, która będzie spełniała moje potrzeby, a mianowicie.... najbardziej podczas pakowania zakupów przeszkadza mi przygniatanie się wzajemne produktów w reklamówce.

Stworzyłam dla siebie torbę, która idealnie spełnia moje potrzeby! Jest przede wszystkim niższa i szersza, niż większość toreb dostępnych na rynku. Dzięki temu zakupy nie przygniatają się wzajemnie 😊 Jak dużo można do niej zapakować ?? Ile tylko zdołasz unieść !! 😮😮
Każdy szew jest dodatkowo wzmocniony, a torba uszyta jest z bawełnianego drelichu o gramaturze 350 g/m2, z której szyje się na przykład mocną odzież roboczą 🏋️‍♂️ a przy tym w 100 % nadaje się do recyklingu 
Jeśli zakupy robisz zazwyczaj dwa razy w tygodniu, to zakup zwróci Ci się w zaledwie kilka miesięcy, a torba materiałowa posłuży Ci znaaaaaacznie dłużej.🥇🏅 Wygrywasz dwukrotnie ! 🏆 a co najważniejsze chronisz środowisko, ograniczając produkcję toreb plastikowych i wydatki na utylizację tych już zużytych.
🌱🌿🌳Zatem znajdź dla siebie idealną torbę płócienną i bądź EKO ! 🌱🌳
Czy bylibyście zainteresowani tutorialem, jak uszyć tanią i prostą torbę na zakupy wielokrotnego użytku ?? 
Jeśli tak, zachęcam do pozostawiania komentarza pod wpisem, 
czy torba wg Was powinna spełniać jakieś dodatkowe wymagania ?? :) 

Popularne posty